Etykiety termokurczliwe shrink sleeve

Zapewne wielu z państwa, którzy prowadzą własną firmę i oferują swoim klientom różnego rodzaju produkty, zastanawia się w jaki sposób wyróżnić się na tle konkurencji i jakich sposobów użyć, aby przyciągnąć wzrok większej liczby klientów. My, jako firma doświadczona w zakresie świadczenia usług poligraficznych, jesteśmy w stanie odpowiedzieć na to pytanie i dostarczyć wam najwyższej jakości materiały promocyjne oraz przeznaczone do identyfikacji wizualnej waszych produktów. Jedną z naszych specjalności jest produkcja etykiet termokurczliwych (shrink sleeve), które doskonale sprawdzają się w oznaczaniu produktów i pozwalają na znaczne poprawienie ich wyglądu. Dzięki specjalnie przygotowanej etykiecie, państwa klienci będą nie tylko mogli zapoznać się z informacjami na temat danego produktu, ale również poznają wasze logo, przyswoją markę, a do tego szybciej zwrócą uwagę na produkt, który wyróżniać się będzie na sklepowej półce.

Nowoczesne etykiety typu shrink sleeve

Nasza firma dysponuje nowoczesnymi technologiami i zatrudnia wysoce wykwalifikowanych specjalistów, dzięki czemu realizuje nawet najbardziej skomplikowane i rozbudowane zlecenia swoich klientów. Nasze etykiety termokurczliwe produkowane są przy wykorzystaniu specjalnie do tego dostosowanej folii, która cechuje się bardzo dużą odpornością na różnego rodzaju czynniki atmosferyczne i dzięki temu zachowuje najwyższą jakość przez bardzo długi czas – niezależnie od sposoby transportowania produktów czy ich magazynowania.

Technologia shrink sleeve pozwala nanosić nadruk na wewnętrzną stronę etykiet, dzięki czemu jest on w pełni bezpieczny, a wysoka elastyczność folii, na której się znajduje sprawia, że etykietę można przykleić do niemal każdego produktu – bez względu na jego parametry i kształty. Korzystamy z nowoczesnego technologii druku fleksograficznego, dzięki któremu uzyskujemy bardzo wysokie walory estetyczne etykiet.

Zapraszamy do kontaktu – do każdego klienta podchodzimy w pełni indywidualnie, zapewniając przy tym w pełni profesjonalną obsługę.